.

איך לבנות תכנית פעולה
לשינוי שישנה את המציאות שלך

האם אתה נמצא בתהליך שינוי משמעותי בחייך?

אתה מסתובב עם תחושת בטן כבר הרבה זמן שאתה חייב לצאת מהתקיעות שאתה נמצא בה. אתה עובר או שעברת משבר / התלבטות / וכבר זמן מה שאתה לא ישן בשקט.... אתה מרגיש שאתה חייב לעשות משהו עם עצמך, שככה החיים לא יכולים להימשך. היה מה שהיה, עשית עד היום הכי טוב שאתה יכול, אבל עכשיו זה כבר לא מספיק. צריך משהו אחר. הגיע הזמן להכנס לפעולה. הגיע הזמן להביא את עצמך, עם כל היכולות שלך, עם ניסיון שצברת, לעולם. הגיע הזמן להפסיק לתרץ למה "אתה לא יכול" למה "זה לא הזמן" למה "זה לא יעבוד". הגיע הזמן לרדת מהגדר ולקפוץ למגרש.

ב-" GET- GO שינוי "תבנה את תכנית הפעולה שלך לשינוי שתפור עליך. מה שתפיק לעצמך מ- Get- Go  שינוי :

  • תחושה שיש לך את הכוח והעוצמה לחולל את השינוי של חייך
  • תדייק את השינוי שלך למשהו בהיר וברור
  • תצא עם מפת דרכים מדוייקת לאיך לעשות את השינוי, איך לעוף על השינוי שלך!
  • תדע איך להשתמש בחוזקות הייחודיות לך על מנת להצליח בשינוי
  • תדע איך לרתום את הסביבה כמשאבים חיוביים להצלחת התהליך
  • תצא עם מוטיבציה והתרגשות גדולה ללכת על זה!


למי מתאימה התכנית?

  • לאנשים שמוכנים לקפוץ למים! אנשים שמבינים שהם חייבים כבר לפעול, לצאת מהפחדים, החששות וחוסר העשיה לטובת שינוי שייקח אותם למקום הרבה יותר טוב בחיים
  • מתאים לאנשים שרוצים לעשות שינוי בקריירה: שינוי כיוון, שינוי מקום עבודה, יציאה לעצמאות, יציאה לפנסיה וכיו"ב
  • מתאים לאנשים שעברו שינוי עקב מצב בריאותי, תאונה או מחלה, ועכשיו רוצים לחזור למגרש, לטרוף את החיים מחדש
  • מתאים לאנשים שעברו או עוברים בימים אלה שינוי במצב המשפחתי, גירושים, פרידה מקרוב, אובדן וכיו"ב

 

למה כדאי לכם "לעוף" על הסדנה הזאת?

סדנה שתצאו ממנה עם מוטיבציה ותכנית פעולה מעשית לשינוי

תכנית פעולה מעשית איך לעשות שינוי מוצלח שיקפיץ אתכם למעלה 

עבודת צוות, "מאסטרמיינד", של קבוצה שתעצים ותתרום לכל אחד מהנוכחים וכל אחד יתרום לאחר

אימון נקודתי ממוקד ב"לייזר" שיקפיץ אתכם קדימה להגשמת המטרות

תמונות מהערב המרגש של "לעוף על השינוי"

האם באמת אפשר לעשות שינוי רק ביומיים?

להזיז את עצמך לשינוי, לעלות על הדרך עם מיקוד, כוון, אמונה בדרך והרבה השראה- בהחלט כן!

אני לא אדם של קבוצות האם זה יכול עדיין להתאים לי?

הרבה פעמים אנשים מרגישים כך, עד שבאים ומתנסים בקבוצות שאני מנחה - האמון ההדדי, המרחב הבטוח, העוצמה, התמיכה, הדיסקרטיות וה"דחיפה למעלה" של משתתפי הקבוצה - מייד משכנעים שהתשובה היא "כן, אפשר למצוא את מקומך בקבוצה!"

האם לא יותר כדאי לבוא לאימון אישי עם רוני דוניץ?

בוודאי אימון האישי נותן יתרונות רבים לעבודה על שינוי. אך ההשתתפות בקבוצה מאפשרת חיסכון גדול במחיר עם היתרונות של "חברים לדרך" שגם הם בדרך של שינוי משמעותי.

מה הקשר בין אדם שרוצה לשנות קריירה לאדם שמתמודד עם מצב משפחתי או בריאותי קשה? למה כדאי להיות בקבוצה שכה מגוונת?


הכלים, המתודולגיה ותפיסת העולם של "לעוף על השינוי" כולם בנויים לעבוד כפלטפורמה רחבה על כל שינוי שאדם מחויב לו. העבודה בסנדא עם אנשים הבאים ממקומות שונים ורוצים למנף שינויים שונים מאפשר את כח הגוון וההפרייה, שהם מאוד חשובים ואפקטיביים בדרך השינוי.

האם אפשר לבוא רק ליום אחד של הסדנא?

לצערנו, אי אפשר. העבודה בסדנא מובנית ובנויה בצורה שניתן להפיק ערך רק על ידי השתתפות מלאה.

כתבו עליי בסדנאות הקודמות:

"עבודה באימון והנחייה של רוני דוניץ  אפשרו לי להביא צורת חשיבה שונה לדילמות והרצון לשינוי שאני חיפשתי.  בזכות העבודה הזאת אני עזבתי חברה שבה עבדתי כשכיר ופרשתי לעצמאות. בזכות המשובים מהקבוצה, ובזכות ההכוונה והכלים של רוני, שיניתי את עיסוקי, ובכך, את כל מערך חיי. אני מרגיש שקבלתי ערך עצום לשינוי גדול ומשמעותי עבורי."
דוד, בעל עסק עצמאי

"לא האמנתי שהייתי צריכה את זה אבל כשהמליצו לי לדבר עם רוני דוניץ על השינוי שאני רוצה לעשות, העניינים פתאום זזו לי. רציתי למצוא את כוחות ואת הכלים להתגרש, כי היה לי מאוד קשה עם זה. עם רוני הגעתי לדרך של עשייה תוך כדי שינוי בחשיבה ובדרך שבה דיברתי עם בעלי ועם הסביבה. ברגע ששמתי את השינוי במרכז הענייניים ומיקוד הכל התנהל ביעילות, בכבוד ועם "שורה תחתונה" בחיים האישים."

אביבה, תושבת הצפון     

 

"הייתי בתקופה מאוד קשה בחיי: אבי היה על ערש דווי, אמי התקשתה מאוד לתפקד, אני על תקן "בת יחידה" (אחותי היחידה חיה בחו"ל). בנוסף, הדרישות של העבודה, הצרכים של ילדי הבוגרים, הרצון שלי לפתח זוגיות חדשה, כולם ביחד גרמו לי למועקה וסטרס גדול. ידעתי שצריך לעשות שינוי והלכתי לאדם שידעתי יעזור לי לעשות דבר בענייני- רוני דוניץ. השילוב של המיומנות והניסון הרב של רוני, ביחד עם אינפוטים מאחרים, הביאו אותי למציאות חדשה. הכל התחיל בתחושה של חיזוק הביטחון העצמי, התחושה ש"יש דרך" טוב לקבל חיזוקים מחוץ."

נורית, בת 55

"הפקתי ערך גבוה מאוד מהעבודה בקבוצה של רוני דוניץ מנחה. הוא מנחה מיומן, הוא יודע להביא את המקסימום של הפרייה בין האנשים, במסגרת עבודה קבוצתית המסייעת למשתתפים להפיק תוצאות מעולות בשינוי,  באמצעות חשיבה מחוץ לקופסא. הוא יודע למקד את המשתתפים וגורם לאוירה בטוחה, נוחה ומקצועית כאשר "האגו נמצא מחוץ לדלת".

עופר , מנהל בהיי-טק

מתעניינים בסדנת "gET-gO שינוי"?  יומיים סדנא, 22-23.9, יום ה', 22.9, 17:30-21:30, יום ו', 23.9, 9:00-13:00. מקום: מכון מופת, תל-אביב (חנייה חינם ובשפע). מחיר בהרשמה מוקדמת עד 15.9, 480 ש"ח כולל מע"מ. לאחר-מכן, 550 ש"ח, כולל מע"מ. מספר מקומות מוגבל....סדנא מעשית, מעצימה ומלאת-השראה שתקפיץ אתכם קדימה לשינוי המוצלח שלכם!

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.